Zakończenie warsztatów biblijnych i zaproszenie

Chciałbym się podzielić wielką radością. Otóż w czwartek 16.02.2017 r. zakończyły się biblijne warsztaty 14 kroków „Jezus wyzwala i uzdrawia” w formie cotygodniowych spotkań przy par. św. Józefa na Podgórzu w Krakowie.

Trwały od 3.11.2016 r. Uczestniczyło w nich 8 osób. Dziękuję wszystkim uczestnikom, osobom, które nam w jakikolwiek sposób pomagały, oraz tym, którzy się za nas modlili. Wielkie Bóg zapłać! Dziękuję ks. dziekanowi Antoniemu Bednarzowi za życzliwość i ks. biskupowi Grzegorzowi Rysiowi za błogosławieństwo i modlitwę. Przede wszystkim dziękuję Trójjedynemu Bogu, który nam towarzyszy i błogosławi cały czas oraz Matce Słowa Wcielonego, która się za nami nieustannie wstawia.  

Były to trzecie tego typu warsztaty, a jednocześnie pierwsze, które miały formę spotkań raz w tygodniu. Poprzednie warsztaty odbyły się w lipcu 2016 r. (trwały od soboty do niedzieli – 2 dni), oraz w sierpniu 2016 (trwały od piątku do niedzieli - 3 dni). Warsztaty te odbyły się przy par. bł. Anieli Salawy w Krakowie.

Po zakończeniu warsztatów, spotkania grupy medytacji biblijnej „Ewangelia wolności” im. NMP i św. Jana Pawła II trwają dalej w oparciu o ewangelię wg św. Marka. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Spotkania odbywają się raz w tygodniu w czwartki o 19.15 w salce przy par. św. Józefa w Krakowie na Podgórzu, ul. Zamoyskiego 2. Trwają ok. 1,5 godz. Sala (nr 3) znajduje się w tym samym budynku, co plebania. Drzwi po prawej stronie obok wejścia do tzw. kamieniołomu Jana Pawła II. Odbywają się tam też spotkania „Caritas”.

Matko Słowa Wcielonego, Matko uczniów Chrystusa, módl się za nami! Kontakt w sprawie grupy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Tel. 530-985-261. Osoba odpowiedzialna: dr Piotr Chrabąszcz.